אודותינו

מי אנחנו

אמיר בירן סוכנות לביטוח (2009) בע”מ הינה סוכנות “בית” באילת ובה מגוון רחב של מוצרי ושירותי פנסיה, חסכון וביטוח מתקדמים בתחום הפרטי והעסקי.

הסוכנות עוד טרם הפיכתה לחברה בע”מ (סוכנות תאגיד) פעלה כגוף עצמאי ומורשה לעסוק בעסקי ביטוח כבר משנת 99.

“אמיר בירן” הינה סוכנות ביטוח מהגדולות והמצליחות בתחומה באילת והערבה ומתאפיינת בצוות מקצועי, אדיב ושירותי, בעל רוח צעירה ורעב לעשייה. הסוכנות רואה לה למטרה, לשים את הלקוח במרכז ולספק לו את כל הביטוחים הדרושים, באופן הנכון והמקצועי ביותר תוך התאמה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

הסוכנות פועלת מול כל חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, על מנת ליצור את חתך השוק הרחב ביותר, במטרה לספק מה שיותר פתרונות ביטוחים ולהביא בסופו של דבר את העסקה הטובה והמתאימה ביותר למבוטחי הסוכנות.

התמחות

“אמיר בירן” מתמחה בפתרונות מקצועיים בתחומים מגוונים לכל המגזרים, עסקי, עצמאי, שכירים ופרטיים:

תחום חיים ובריאות

ביטוחי אובדן כושר עבודה ייחודיים, ביטוחי בריאות, מחלות קשות ותאונות, ביטוחי סיעוד, ביטוחי חיים, מנהלים, פנסיה וחסכון פיננסי.

תחום אלמנטרי

ביטוחי דירה ורכב, עסקים ובתי מלאכה, קבלנים ופרויקטים וכן ביטוחי אחריות ובעלי מקצוע. המבחן האמיתי של כל ביטוח, הוא יום האירוע. ההקפדה בתכנון ובבניית המוצר הטוב, המקיף היא המפתח לכיסויי נכון ותפעול חלק בטיפול (tailor made) והמתאים ביותר ללקוח, ע”פ צרכיו בתביעת הביטוח ביום הדין.

אנו פועלים בעת עשיית הביטוח לבניית התוכנית המתאימה והנכונה ביותר למבוטח, תוך ניתוח מקצועי ומיומן של החוסרים והצרכים. לצד זה, אנו אמונים על מערך שירות אישי, מקצועי ואכפתי לכל מבוטח ובליווי צמוד, עד לתשלום התביעה וסילוקה באופן ההוגן וההגון ביותר שניתן.

אמיר בירן סוכנות לביטוח (2009) בע”מ תמשיך לדאוג תמיד, לעדכן ולשפר את עשייתה בענף הדינאמי של הביטוח, תוך שימת דגש מרבי לצרכיו המשתנים של הלקוח.

ליצירת קשר08-6344771או מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support