אמיר בירן סוכנות ביטוח באילת

סוכנות "בית" באילת ובה מגוון רחב של מוצרי ושירותי פנסיה, חסכון וביטוח מתקדמים בתחום הפרטי והעסקי.

הסוכנות עוד טרם הפיכתה לחברה בע"מ (סוכנות תאגיד) פעלה כגוף עצמאי ומורשה לעסוק בעסקי ביטוח כבר משנת 9919

"אמיר בירן" הינה סוכנות ביטוח מהגדולות והמצליחות בתחומה באילת והערבה ומתאפיינת בצוות מקצועי, אדיב ושירותי, בעל רוח צעירה ורעב לעשייה. הסוכנות רואה לה למטרה, לשים את הלקוח במרכז ולספק לו את כל הביטוחים הדרושים, באופן הנכון והמקצועי ביותר תוך התאמה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

הסוכנות פועלת מול כל חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, על מנת ליצור את חתך השוק הרחב ביותר, במטרה לספק כמה שיותר פתרונות ביטוחים ולהביא בסופו של דבר את העסקה הטובה והמתאימה ביותר למבוטחי הסוכנות.

התמחות

"אמיר בירן" מתמחה בפתרונות מקצועיים בתחומים מגוונים לכל המגזרים:
הי-טק, תעשייתי, עסקי, עצמאי, שכירים ופרטיים

תחום חיים ובריאות

ביטוחי אובדן כושר עבודה ייחודיים, ביטוחי בריאות, מחלות קשות ותאונות, ביטוחי סיעוד, ביטוחי חיים, ביטוחים פנסיוניים, קרנות השתלמות ותיק פיננסי.

תחום אלמנטארי

ביטוחי משכנתא, דירה ורכב, עסקים ובתי מלאכה, משרדים וחנויות, קבלנים, תעשיה ופרויקטים וכן ביטוחי אחריות ובעלי מקצוע, הי-טק וסיכונים מיוחדים.

המבחן האמתי של כל ביטוח, הוא יום האירוע. ההקפדה בתכנון ובבניית המוצר הטוב והמקיף ביותר, היא המפתח לכיסוי נכון ותפעול חלק בטיפול בלקוח ומימוש זכויותיו בתביעת הביטוח.

בעת עשיית הביטוח, אנו פועלים לבניית התוכנית המתאימה והנכונה ביותר למבוטח, תוך ניתוח מקצועי ומיומן של החסרים והצרכים. לצד זה, אנו אמונים על מערך שירות אישי, מקצועי ואכפתי לכל מבוטח ובליווי צמוד, עד לתשלום התביעה וסילוקה באופן ההוגן וההגון ביותר שניתן.

אמיר בירן סוכנות לביטוח (2009) בע"מ תמשיך לדאוג תמיד, לעדכן ולשפר את עשייתה בענף הדינאמי של הביטוח, תוך שימת דגש מרבי לצרכיו המשתנים של הלקוח.