פנסיה, ביטוח מנהלים וקרנות השתלמות.

ההגנה הפנסיונית של אדם עובד, עצמאי, שכיר או בעל חברה, נועדה להבטיח את הקיום הכלכלי ביום הפרישה מעבודה.

המטרה לה אנו שואפים לאורך כל חיי העבודה שלנו, היא לשמר את רמת חיינו להמשך החיים, גם לאחר שסיימנו את המרוץ. על מנת שנוכל ליהנות בגיל הפרישה מחיים איכותיים, טוב שנדאג לנו לחסכון המבטיח זאת, במהלך תקופת עבודתנו לכל אורכה.

הדגש הראשון בחיסכון הפנסיוני לסוגיו ולסוגי מוצריו הוא, כי ככל שמפקידים יותר כסף, במשך יותר זמן, מקבלים תוצאה גבוהה יותר. כלומר, סכום הצבירה ממנו תחושב הכנסתינו בגיל הפרישה יהיה גדול יותר. כך שהתוצאה הרצויה לנו (צבירה רבה) ברורה, אך מה לגבי הדרך, איך עושים זאת נכון ?

לתחום החיסכון הפנסיוני, מוצרים רבים עם מורכבות רבה וכן צורך מקצועי ושירותי מלווה רב וחשוב.

דמי ניהול, תשואה, מיסוי, אקטואריה, תוחלת חיים, קצבה מובטחת, הבטחת קצבה, ניוד, ביטוח… פנסיית חובה.

כל אלו אינם סתם מילים, מאחורי כל ביטוי כזה, עומד עולם ומלואו של משמעויות והשלכה על תנאי הפרישה שלנו. מה שאומר, דרושה בהחלט יד מקצועית מכוונת!

למשרדנו ניסיון רב וחשיבה מחוץ לקופסא בכל הקשור לתחום החיסכון ארוך הטווח (פנסיה, ביטוחי מנהלים וקרנות השתלמות)

לשם התחלת תהליך בו נוכל לערוך עבורכם את המבנה הפנסיוני המתאים לכם ביותר, יש באמצעותנו מערכת לאיתור חסכונות קיימים (פעילים ושאינם פעילים) אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהשאיר את פרטיכם על מנת שנוכל לחזור אליכם להתחיל בתהליך האיתור, בסיומו נוכל להציג לכם מיפוי מלא ומסודר של כל חסכונותיכם ולהמליץ המלצות מקצועיות למיצוי מקסימלי, דרך הוזלת עלויות, הקטנת דמי ניהול, התאמת כיסויי הביטוח לרמת החיים הקיימת והכי חשוב, הגדלת הסכום שיעמוד לרשותכם בגיל הפרישה.

הדאגה לעתיד מתחילה עכשיו!