ביטוח מקיף לרכב – התמונה המלאה

חשבתם שפוליסת ביטוח מקיף לרכב היא דבר בסיסי ופשוט? בדרך כלל זה נכון, אבל מה קורה כאשר יש יותר ממכונית אחת במשפחה ויותר משני נהגים?

מדוע ביטוח מקיף לרכב נפוץ כל-כך? כי עבור מרבית האנשים המכונית היא פריט הרכוש היקר ביותר, שני רק לדירה. אמנם בניגוד לדירה ששומרת על ערכה לאורך שנים, ולעתים אף מגדילה את שוויה, ערכה של מכונית יורד עם השנים – אך עדיין, כאשר רוכשים מכונית בעשרות אלפי, אם לא מאות אלפי שקלים, כדאי להגן על ההשקעה.

ביטוח מקיף לרכב הוא המכשיר הביטוחי באמצעותו אנחנו מגינים על הכסף שהשקענו ברכב שלנו. הביטוח המקיף כולל כיסוי לנזקים שונים שעלולים להיגרם לרכב בתאונה, פריצה, אסון טבע וגורמים נוספים.
מרבית חברות הביטוח מציעות תוספות שונות לכיסוי הבסיסי, כגון שירותי רכב וגרירה, כחלק אינטגרלי מן הפוליסה, וכן הרחבות נוספות בתשלום. לדוגמא, כיסוי לרכב חלופי.
בדרך כלל כולל ביטוח מקיף גם כיסוי צד ג’, שמכסה עלויות הנובעות מנזק שנגרם לרכוש של מישהו אחר כתוצאה מן השימוש ברכב שלנו – הרכב המבוטח.

מחיר ביטוח מקיף הינו גמיש ולכל חברה יש את המחיר שלה. החישוב מושפע ממספר פרמטרים כגון גיל הרכב, סוג ודגם, מאפייני שימוש, מקום מגורים של בעל הרכב, גיל הנהג הצעיר ביותר, אמצעי מיגון, היסטוריית תאונות ותביעות של בעל הפוליסה ועוד.

ביטוח מקיף לרכב נחשב לביטוח בסיסי, אך כאשר במשפחה קיימים מספר כלי רכב וגם נהגים צעירים, בניית הביטוח מורכבת יותר. זהו גם הביטוח הנפוץ ביותר וכמובן תחום הביטוח בו יש את כמות התביעות הגדולה ביותר. זה הרגע בו סוכן עושה את ההבדל, לא ברגע הרכישה של ביטוח מקיף לרכב, אלא ברגע מימוש הפוליסה, כאשר מגישים תביעה לחברת הביטוח.

בביטוח מקיף לרכב, כמו גם בביטוחים אחרים, קיים סעיף של השתתפות עצמית. סעיף זה מונע תהליכי תביעה על נזקים קטנים ומאפשר לחברות הביטוח להציע את הפוליסות במחירים סבירים. ללא השתתפות עצמית מחירי הביטוח היו קופצים.

אנחנו לשירותכם לייעוץ וביצוע בתחום ביטוח רכב – ביטוח מקיף, חובה וצד ג’.

ליצירת קשר08-6344771או מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support