ביטוח סייבר – אז לכם זה לא יקרה?

אילו סיכונים מאיימים על העסק שלכם ואיך ביטוח סייבר מגן עליכם?

תארו לעצמכם את התסריט הבא –
אתם מגיעים בבוקר למשרד ועל כל המחשבים המחוברים לרשת העסקית, מופיעה הודעה מאיימת – אם לא תשלמו סכום של עשרות אלפי שקלים – כל המידע העסקי שלכם יימחק.
העסק היקר שלכם הפך בן ערובה בידיהם של האקרים בינ”ל שסוחטים אתכם בלי בושה.

זה קורה רק בסרטים, אתם אומרים? יודעים מה – זורמים אתכם. קבלו את האירוע הבא –

באמצע יום עבודה שגרתי אתם מתחילים לקבל טלפונים ומיילים זועמים של לקוחות. מסתבר שלחיצה על הלינק שאמור להביא אותם לאתר המסחרי שלכם, מובילה כעת לאתר מביך של שירותי ליווי.
הפעם אין דרישה של האקרים לדמי כופר. הם עשו את זה בשביל הספורט. אבל אתם חייבים עכשיו להשקיע שעות עבודה יקרות וכסף רב בתיקון התקלה ובינתיים מפסידים עסקאות פוטנציאליות בשווי של אלפי שקלים, שלא לדבר על הנזק התדמיתי למוניטין שלכם.

גם זה נשמע לכם רחוק? מה דעתכם על המקרה הבא –
עובד בעסק שלכם מנסה לפתור בעיה טכנית במערכת ניהול הלקוחות של החברה ובתום לב גורם לפרסום פרטיהם האישיים של רבים מלקוחותיכם, שכמובן זועמים על המחדל ומאיימים בתביעה.

כל האירועים הללו התרחשו במציאות ומהווים רק דוגמה למגוון סיכוני הסייבר האורבים לעסק שלכם בעולם הדיגיטלי בו כולנו חיים ופועלים, בין אם מדובר בפעילות סייבר זדונית, בכשל טכנולוגי או בטעות אנוש הנעשית בתום לב.

הנזקים שיכולים להיגרם לכם כתוצאה מאירוע סייבר, עלולים להיות עצומים ולעיתים אף לשתק כליל את יכולת הפעילות של העסק שלכם לתקופה ארוכה.
שיבוש הפעילות הסדירה כרוך באובדן הכנסות מיידי ועלול לגרום להוצאות כבדות הן בעלויות ישירות של תיקון הבעיה, שיחזור נתונים שניזוקו ותשלום קנסות ופיצויים, והן בעלויות עקיפות של תביעות משפטיות שעלולות להגיע לפתחכם אם נגרם נזק ללקוחות שלכם או לבעלי עניין אחרים וכמובן, פגיעה במוניטין שעמלתם קשה כדי ליצור.

כיום יש בנמצא פוליסות ייעודיות להגנה מפני סיכוני סייבר וחבות סייבר המיועדות לעסקים. זהו תחום ביטוח המתפתח בקצב מעורר השתאות והופך במהירות לחלק בלתי נפרד מסל הכיסויים וההגנות העסקיות שאתם צריכים.

לצערנו, המצב עתיד כנראה רק להחמיר.
ההתקדמות הטכנולוגית מביאה אתה עלייה בכמות הסיכונים ובפוטנציאל הנזק שלהם.

אל תגידו לי זה לא יקרה. פנו אלינו לקבלת פתרונות ביטוח סייבר מותאמים לעסק שלכם.

ליצירת קשר08-6344771או מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support